Головна Новини області Звільнили кіровоградського маршрутника, який щось не те сказав

Звільнили кіровоградського маршрутника, який щось не те сказав

0
ПОШИРИТИ

 Кіровоградській міській раді відбулося засідання комісії з питань розгляду скарг з нетактовної поведінки водіїв транспорту загального користування міста Кіровограда під головуванням начальника управління розвитку транспорту та зв’язку Віктора Зубченка. Комісія розглянула звернення трьох громадян щодо відмовиу пільговому перевезенні водієм міського маршруту №15 та нетактовної поведінки водія та кондуктора автобуса міського маршруту №274 і водія міського маршруту №18.

 Як повідомив під час засідання комісії Віктор Зубченко, керівництво ПП «Олікс», яке обслуговує маршрут № 15 звільнило водія – порушника із займаної посади.
 За результатами розгляду справ комісія рекомендувала керівництву ПАТ «Автобусний парк» 13527, що обслуговує маршрут lady-era pills
 № 274-п, зобов’язати водія та кондуктора особисто принести вибачення заявниці та провести позачерговий інструктаж.
 Перевізнику ПП «Автобаз Кіровоград» рекомендовано застосувати до водія дисциплінарне покарання, а у разі повторення такої ситуації розірвати з ним трудову угоду.
 Крім того у разі повторення подібних випадків за маршрутом № 18 буде направлено лист до управління Укртрансінспекції у Кіровоградській області про проведення перевірки щодо виконання ліцензійних умов ПП «Автобаз Кіровоград».

Джерело: Кіровоградська міська рада