Головна Новини області Знам’янські школи серед 2000 шкіл беруть участь у Національному проекті

Знам’янські школи серед 2000 шкіл беруть участь у Національному проекті

0
ПОШИРИТИ

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України та Державне підприємство «Національний проект «Відкритий світ» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, в рамках реалізації ІІ етапу національного проекту «Відкритий світ», проводить «КОНКУРС 2000 ШКІЛ».Конкурс проводиться на виконання доручення Президента України від 11 вересня 2013 року № 1-1/2360, відповідно до якого 2 000 загальноосвітніх навчальних закладів до кінця 2013 року стануть учасниками Національного проекту "Відкритий світ”. Це значить, що у загальноосвітні навчальні заклади, що стали переможцями Конкурсу, будуть передані комп'ютери вчителів, цифрові лабораторії, мультимедійні комплекси, а також кожен учень отримає за соціально прийнятною ціною пристрій учня, які будуть мати доступ до освітнього порталу, на якому будуть розміщені електронні освітні ресурси.

Від одного загальноосвітнього навчального закладу допускається подача лише однієї заявки на участь у Конкурсі.

Під час апаратної наради заступник голови ОДА Галина Пастух повідомила, що півсотні освітніх закладів Кіровоградщини мають залучитися до Національного проекту «Відкритий світ».

У понеділок у Кіровоградському ліцеї № 8 освітяни області знайомилися з умовами проведення другого етапу Національного проекту зі створення інформаційно-комунікаційної освітньої мережі – «Відкритий світ».
 
 Участь у презентації зазначеного конкурсу прийняла стажист на посаду заступника начальника відділу освіти Черкас Н.М., яка зазначила , що на даний час всі загальноосвітні навчальні заклади міста вже зареєстровані до участі у Проекті.

Заступник голови Кіровоградської ОДА Галина Пастух наголосила, що ladyera обласна влада докладатиме максимум зусиль для того, щоб на високому рівні забезпечити реалізацію на Кіровоградщині ініціатив Президента з впровадження інноваційних технологій в освітній галузі.

«Успішна реалізація проекту «Відкритий світ» на території області дозволить широко впроваджувати новітні інформаційні та комп’ютерні технології в освітній та інших сферах життя, сприятиме піднесенню інтелектуального та економічного потенціалу нашого регіону, інтеграції освітньої системи у загальноєвропейську», – наголосила посадовець.

Джерело: За матеріалами сатй Знам'янської міської ради