Головна Новини області Знам’янські панкратіоніки завоювали 27 медалей (Фото)

Знам’янські панкратіоніки завоювали 27 медалей (Фото)

0
ПОШИРИТИ

Мудрий народ, що населяє цю країну, багато чого створив і подарував світу. У тому числі й цікаве єдиноборство з красивою назвою "панкратіон".  "Панкратіон" складається з грецьких "пан" (все) і "кратос"(влада).  У нас такого спортсмена називають по -різному, але зупинимося на більш, благозвучному – " панкратіонік ". По-грецьки це слово означає – "той, хто може перемогти будь-кого". Точного ж перекладу у слова "панкратіон" немає. Багато трактувань цього слова, наприклад такі як: пангратіон, панкрасий та ін.Красиве і лаконічне трактування слова "панкратіон" – це "дозволено все". Точніше за всіх сказав більше 2,5 тисяч років назад Філострат : "панкратіонік – це той, хто б'ється краще, ніж боксер, а бореться краще, ніж борець".

2 листопада в Кіровограді відбувся відкритий чемпіонат області з панкратіону. В цьому святі спорту, здоров’я і мужності прийняли участь 150 спортсменів з Кіровограда, Знам'янки, Новгородки , Олександрії, Долинської, Миколаєва, команди – бойового самбо, дзюдо, панкратіону, бойового багатоборства,рукопашного бою, хортингу. Спортсмени змагались у чотирьох розділах: ВJJ (бразильське джиу-джитсу боротьба в кімоно), Греплінг Ноу-гі (боротьба у шортах і щільній футболці), Агон (поєдинки без нанесення ударів руками в голову) та ММА (змішані єдиноборства-дозволяється будь-яка ударна техніка як в стійці так і в партері больові та задушливі прийоми). Знам’янську команду в складі 11 спортсменів представляли вихованці Клубу єдиноборств «Піт-Файтер».

Тож в особистому заліку наші бійці посіли наступні місця: у наймолодшій віковій категорії 10-11 років чемпіоном Кіровоградської області у розділах ВJJ та Греплінг Ноу-гі став Поліщук Юрій і в розділі Агон посів ІІ місце. Абсолютним чемпіоном у трьох розділах ВJJ, Греплінг Ноу-гі та Агон став – Мусаєв Васіф. ІІ місце у розділах Агон та Греплінг Ноу-гі та ІІІ місце в ВJJ зайняв Росіхін Андрій.

Категорія 12-13 років Шанта Артем – ІІ місце у розділах Агон та ВJJ. Категорія 14-15 років розділ ВJJ та Греплінг Ноу-гі ІІ місце,Агон І місце – Сахнюк Сергій. І місце у розділі Греплінг Ноу-гі зайняв Сайфудінов Михайло. Зюзін Сергій –ІІІ місце у розділах Агон та ВJJ. Категорія 16-17 років Пшеничний Олександр І місце у розділі Греплінг Ноу-гі.

Чемпіоном в двох розділах Агон і Греплінг Ноу-гі та другим в ММА став Вартанов Кирило.

У віковій категорії старше 18 років ІІ місце в розділі Греплінг Ноу-гі і два ІІІ місця в ВJJ і Агон посів Сахнюк Олександр. Чемпіоном області в ММА та бронзовим призером в Агон і ВJJ став Хачатрян Сурен.

Загалом наша команда завоювала 27 медалей -11 з яких золото , 9 срібло та 7 бронза. Поздоровляємо наших спортсменів з перемогою, побажаємо їм здоров’я, наснаги у здоланні нових спортивних вершин, та й в подальшому прославляти наш рідний край,нашу Знам’янку.

За підсумками змагань буде сформована збірна Кіровоградської області для участі у чемпіонаті України який пройде в м. Київ 22-24 листопада.

 Знам’янський клуб єдиноборств «Піт-Файтер» висловлює щиру подяку міському голові – ladyera Крижановському І.Б., голові міської організації Партії регіонів – Тесленко А.В. за постійну допомогу та вагомий внесок у здорове виховання молоді та небайдужість до розвитку спорту у нашому місті. Велика подяка ПП – І. Матвєєву, О. Щаві, А. Дробахі, О. Тодоренко за постійну фінансову допомогу, начальнику ЛВ міліції ст. Знам’янка – Комар І. В. за сприяння та підтримку Клубу.

Голова Клубу єдиноборств «Піт-Файтер»
тренер вищої категорії, майстер ІІ дан – Слуцький О.А.

Джерело: Знам'янська міська рада