Головна Надзвичайні події Зловмисники використали нафтобазу на Кіровоградщині

Зловмисники використали нафтобазу на Кіровоградщині

0
ПОШИРИТИ
ГУ ДФС у Кіровоградській області

На Кіровоградщині фіскальна служба спільно з СБУ викрила цех по незаконному виготовленню паливно-мастильних матеріалів. Для налагодження підпільного виробництва, зловмисники орендували нафтобазу у Світловодському районі.

У ході проведених обшуків правоохоронцям вдалось вилучити незаконного 25,3 тисячі літрів бензину. Приблизна вартість такого конфіскату – 506000 грн. Процес створення сировини був досягнений шляхом змішування компонентів моторних палив з присадками. По факту, підприємство отримувало бензин автомобільних марок А-92 та А-95, пише  cozaar in china Златопіль. lady era pills

Своїми діями, зловмисники нанесли державі збитки у вигляді несплати акцизного збору та податків. Споживачі ж резикували технікою,  яку заправляли сумнівної якості бензину.

Незаконна продукція здебільшого збувалася сільськогосподарським та транспортним підприємствам на території кількох областей. У виробництві приймали участь мінімум вісім осіб. Проти них порушено кримінальну справу за статтею 204-ю, чатиною 2-ю – це незаконне виготовлення підакцизних товарів.

Виробникам тепер загрожує позбавлення волі від трьох до п’яти років з конфіскацією і приладдя і всього товару. На даний час відібрані зразки вилучених паливно-мастильних матеріалів та призначено проведення експертизи.