Головна Статті Зламано електронні скриньки політиків та прес-секретарів

Зламано електронні скриньки політиків та прес-секретарів

0
ПОШИРИТИ

У вівторок відбулися масові хакерські атаки на електронні скриньки та акаунти в соціальних мережах політиків та політичних сил. Так, зламали електронну пошту, Твіттер та Facebook прес-секретаря Юрія Луценка Лариси Сарган. Про це вона повідомила"Українській правді". "Зламано мою пошту, Твіттер і Facebook. З 11:45 мої аккаунти у соцмережах є недійсним

Прошу усі повідомлення з 11:45 від мого імені та прес-служби Третьої української  республіки вважати поки недійсними", – сказала вона. Крім того, вона наголосила, що інформацію, яку поширили від її імені про нібито голодування Луценка є неправдивою.

"Інформація про начебто голодування Юрія Луценка є неправдивою. Луценко знаходиться разом із студентами Києво-Могилянської академії і рушить ходою до Червоного корпусу Університету Шевченка", – повідомила вона.

Також зламано аккаунти Віталія Кличко у Facebook та Вконтекте, зламано офіційний сайт парті УДАР.

"Зранку поклали гарячу телефонну лінію, тільки що зламали партійний сайт і знову сторінку Віталія lady era pills Кличка. Новина остання на сайті- фейкова. Прохання до колег не публікувати", – повідомила прес-секретар Кличка Оксана Зіновєва.

Також зламали поштову скриньку та аккаунт на Фейсбук прес-секретаря Юлії Тимошенко – Марини Сороки, повідомила вона УП.

"Прошу всіх колег та користувачів сприймати інформацію, яка з'явилась з 13:14, вважати неправдивою і такою, до якої я не маю жодного відношення", – сказала вона.

"Впевнена, що це хакери, які стоять на службі влади і хочуть таким чином розповсюджувати неправдиву іномарцію щодо Юлії Тимошенко та подій на євромайдані", – додала вона.

Раніше в понеділок було зламано аккаунт ударівця Віталія Ковальчука.

Джерело: Українська правда