Головна Новини Журналіст Анатолій Безтака: Для тих, хто вже закарантинився і чимось запасся…

Журналіст Анатолій Безтака: Для тих, хто вже закарантинився і чимось запасся…

13
ПОШИРИТИ

Про вірус,маски, тести ,перчатки ми чуємо-читаємо щохвилини…
Для тих, хто вже закарантинився і чимось запасся, є ще МОЛИТВА…
Навіть для атеїстів може згодитися–най самі вирішують…
Молячись за Себе, Рідних та інших Людей, надіймося,що у боротьбі проти коронавірусу МИ самі, а також Українська держава та створений нею олігархат подбають про українців КОНКРЕТНИМИ широкомасштабними справами…

МОЛИТВА ПІД ЧАС ПОШЕСТІ ЗГУБНОЇ( ЕПІДЕМІЇ)
(затверджено Священним Синодом ПЦУ)

😇😔

Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм мудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми покаяння за гріхи наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей.

Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань.

Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях. Визволи людей в нашому місті (селі, монастирі), в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я, як Твої дари. Дай нам, Боже, Твій мир і наповни наші серця непохитною вірою в Твій захист, надією на Твою підтримку і любов’ю до Тебе і наших ближніх.

Твоє бо є , щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків.
Амінь.

Джерело інформації: офіційний сайт ПЦУ