Головна Новини області Жах: журналістку побили до невпізнанності (Фото)

Жах: журналістку побили до невпізнанності (Фото)

0
ПОШИРИТИ
Зберігся запис відеореєстратора з машини журналістки й активістки Тетяни Чорновол, яку побили цієї ночі біля Борисполя.Про це повідомляє опозиціонер Анатолій Гриценко у своєму Facebook."Зберігся запис відеореєстратора з машини Тетяни Чорновіл. Зараз вивчається у

штабі Майдану", – повідомляє він.
"Попередньо: нападників було троє, марка і номер машини зафіксовані, номер такий у базі даних є… Думаю, генерал Віталій Ярема як професіонал карного розшуку розбереться швидко, принаймні швидше міліції", – зазначає Гриценко. 
ladyera У свою чергу, журналіст Nastya Stanko пише у Твіттері: "Чорновол до невпізнаіаномті побита. Батько її погодився все розповісти в 10 ранку на Громадському ТБ. Я в шоці". 
Як відомо, цієї ночі сильно побили журналістку й активістку Тетяну Чорновол, витягнувши її з власного автомобіля на трасі.
Раніше Чорновол ходила з активістами до резиденції президента у Межигір’ї, їздила знімати будинки міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та генпрокурора Віктора Пшонки. Під час останньої зйомки за нею слідкували "беркутівці".