Головна Новини області Затримання: майже патрони везли кіровоградці до Москви

Затримання: майже патрони везли кіровоградці до Москви

0
ПОШИРИТИ

Заводським районним судом м. Миколаєва до одинадцяти та дев’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено двох мешканців Кіровоградської області за спробу

перевезти потягом до сусідньої держави майже 6,5 кг наркотичного засобу – канабісу.

У квітні 2012 року працівники лінійного відділу на ст. Миколаїв УМВС України на Одеській залізниці затримали групу наркоділків, які організували та намагались перевезти пасажирським потягом сполученням «Миколаїв – Москва» до столиці Російської Федерації наркотичну речовину у великих розмірах.

30-річний виконавець злочинного наміру в м. Новомиргород Кіровоградської області отримав від організатора контрабанди заздалегідь розфасовані наркотичні засоби та квиток на потяг для їхнього перевезення через митний кордон України. Діставшись на таксі до станції Миколаїв-Пасажирський, зловмисник завчасно зайшов до свого купе, заховав заборонений багаж уміжстельовий люк вагону і незадовго до відправлення залишив потяг.

Про відсутність пасажира та виявлені в купе підозрілі предмети провідник повідомила бригадиру потягу, який і викликав правоохоронців. Знайдені поліетиленові згортки зовні нагадували снаряди, тому на найближчій станції поїзд було зупинено, а пасажирів евакуйовано. При перевірці вказаного вагону працівники міліції замість вибухівки виявили наркотичну речовину, вага якої за довідкою експерта склала 6 кг 438 гр.

Протягом доби правоохоронці встановили та затримали перевізника, а згодом і 41-річного організатора контрабанди наркотиків.

«Суд визнав зловмисників винними у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України та ч.3 ст. 305 (Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) КК України та призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі з конфіскацією майна на строк 11 років – організатору та 9 років – співучаснику правопорушення», – повідомив начальник ЛВ на lady-era pills ст. Миколаїв полковник міліції Микола Сіваченко.

Джерело: СЗГ УМВС України на Одеській залізниці