Головна Новини області Затримали збирача інформації, який ще й підбурював інших

Затримали збирача інформації, який ще й підбурював інших

0
ПОШИРИТИ

У м. Сєверодонецьк Луганської області контррозвідка Служби безпеки України затримала громадянина України «К», 1996 р.н., який поширював у мережі Інтернет заклики до скоєння терористичних актів проти

української влади, військовослужбовців ЗСУ та співробітників правоохоронних органів. Встановлено, що з квітня ц. р. за вказівкою ватажків терористичної організації «ЛНР» зловмисник поширював у соціальних мережах заклики до  повалення конституційного ладу, антиукраїнських акцій та інформував про час і місце їх проведення.  Згодом, розповсюджуючи спотворену інформацію про хід антитерористичної операції, він почав підбурювати інтернет-користувачів до негласного збору відомостей про особовий склад, озброєння та місця дислокації сил АТО для передачі цих даних терористам.

 За наявними у слідства даними, «К» мав намір організувати збройний напад на працівників місцевого відділу міліції з метою заволодіння вогнепальною зброєю для подальшої терористичної діяльності на території міста.

Службою безпеки України стосовно затриманого зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст. 258-3 Кримінального кодексу  України (створення терористичної групи чи терористичної організації).

Тривають слідчі дії.

За матеріалами прес-центру lady era pills СБУ

Джерело: Магнолія-ТВ