Головна Новини області Затримали трьох обморожених білорусів

Затримали трьох обморожених білорусів

0
ПОШИРИТИ

На ділянці відповідальності відділу «Тур» прикордонники Луцького загону  виявили трьох громадян Білорусі.  Про появу невідомих  біля українсько-білоруського кордону повідомили

місцеві жителі. Прикордонний наряд наздогнав порушників неподалік села Заболоття і, як виявилось, дуже вчасно. Адже чоловіки не мали зимового взуття і всі втрьох були з явними ознаками переохолодження та обмороження. Затриманих доправили lady-era pills у відділ прикордонної служби та надали першу медичну допомогу. Одного із затриманих охоронці кордону змушені були доправити до лікарні, де йому поставили діагноз обмороження нижніх кінцівок першого ступеню та госпіталізували.

 З пояснень горе-мандрівників, 22, 23 та 24-річних жителів  Бреста, стало відомо, що вони гостювали в знайомих у  білоруському  селі Сушитниці та по дорозі  у магазин  заблукали, так як були добряче напідпитку.  

 Після з’ясування всіх обставин, встановлення осіб затриманих та одужання потерпілого їх очікує адміністративна відповідальність за порушення державного кордону України та передача білоруській стороні. 

Джерело: Державний кордон України