Головна Новини області Засніжені будні кіровоградських даішників (фото)

Засніжені будні кіровоградських даішників (фото)

1
ПОШИРИТИ
20140130_173047Через значне погіршення погодних умов у складній ситуації опинилися близько 15 автомобілів на автодорозі Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв, де утворилися величезні снігові перемети. Для забезпечення безпеки дорожнього руху на ділянці з 114 по 153 км в напрямку Миколаївської області задіяні працівники ДАІ області та 15 одиниць снігоприбиральної техніки, а також техніка підрозділів ДСНС. Проте ситуація залишається складною, адже не всі водії транспортних засобів були готові до таких погодних умов.

Засніжені будні кіровоградських даішників (фото)

   При таких низьких температурах не витримує і техніка. У багатьох транспортних засобах перемерзло пальне, а тому водії не мали змоги ні рухатися далі, ні зігрітися. Водії, що зробили вимушену зупинку через снігові перемети та несправну техніку, отримують всебічну допомогу від працівників ДАІ. Кожен екіпаж забезпечений гарячим чаєм та бутербродами, у аптечці є всі необхідні в таких ситуаціях ліки, крім того, можна скористатися телефонним зв’язком, та й просто зігрітися у патрульному автомобілі.

Засніжені будні кіровоградських даішників (фото)

Засніжені будні кіровоградських даішників (фото)

Державтоінспекція Кіровоградщини закликає водіїв: під час різкого погіршення погодних умов, по можливості утримайтеся від поїздок на власному транспорті, особливо на далекі відстані. Якщо ж все ж таки виїхати вкрай необхідно, будьте  особливо уважними та обережними за кермом. Не нехтуйте власною безпекою та безпекою пасажирів, уважно стежте за прогнозами синоптиків та дотримуйтесь порад Державтоінспекції. Простежте за тим, щоб батарея вашого мобільного телефону завжди була заряджена, адже у дорозі вам може знадобитися термінова допомога. Важливо не залишатися осторонь від чужої біди, адже завтра у такому становищі може опинитися будь-хто. Якщо хтось потрапив у скрутній ситуації, телефонуйте цілодобово за телефоном чергової частини Управління ДАІ Кіровоградської області (0522) 35-75-33, а також надсилайте sms-повідомлення за номером 0503234890.

За повідомленням прес-служби ДАІ України.