За побиття кропивницького депутата можуть притягнути до суду

  1
  ПОШИРИТИ
  Побиття депутата Кропивницької міської ради Олександра Артюха

  В секторі комунікацій ГУ Нацполіції в області повідомили РК про те, що розслідування кримінального провадження у справі побиття депутата Кропивницької міської ради Олександра Артюха триває. Деталі для громадськості повідомити не можуть, оскільки вони становлять таємницю слідства.

  Водночас сам депутат у коментарі нашому виданню щодо нових обставин у цій справі повідомив, що окрім одного нападника, який і завдав йому тілесних ушкоджень, у справі фігурує Ігор Козуб, котрий, як відомо, на сьогодні є правою рукою голови обласної організації “Батьківщини” Олександра Чорноіваненка, а також ще кілька осіб, котрі приходили до Олександра Артюха з погрозами напередодні побиття.

  – Наразі депутати міської ради дають свідчення у цій справі. Крім однієї людини, котра нападала, також фігурують і Козуб, і ще один товариш, який приходив до мене напередодні з так званими активістами і погрожував, – сказав потерпілий.

  Їх прізвища та прізвища можливих замовників депутат назвати відмовився.

  – Як кажуть слідчі і мої адвокати, наступного тижня матеріали справи щодо мого побиття вже можуть бути передані до суду, – зазначив Олександр Артюх. – Я зараз знаходжуся на лікарняному. Не знаю ще скільки лікарі мене триматимуть, але в мене досі крутиться голова, двоїться в очах. Після того, як мене випишуть, буде призначена судово-медична експертиза, котра визначить на основі медичних документів ступінь шкоди, нанесеної моєму здоров”ю.

  Нагадаємо, що в Кропивницькому протягом місяця побили двох депутатів міської ради. Наприкінці серпня  біля під’їзду будинку двоє невідомих напали на очах у шестирічної доньки на депутата Кропивницької міської ради від УКРОПа Віталія Бєлова. А 16 вересня просто у стінах міської ради молодики побили головного лікаря центральної міської лікарні і депутата Олександра Артюха.

  Прямо із сесійної зали депутат потрапив до лікарні зі струсом мозку. Того дня міський голова оголосив про його виключення з фракції “Самопомочі”. Колишні колеги заявляють, що це сталося через регулярне голосування Олександра Артюха всупереч позиції фракції.

  Молодики, котрі напали на депутата, вимагали від нього скласти депутатські повноваження.

  Джерело: zithromax 5 pack Рідний край lady era pills