Головна Новини області Які санкції планує Європейський союз проти винних в застосуванні сили в...

Які санкції планує Європейський союз проти винних в застосуванні сили в Україні?

0
ПОШИРИТИ

ЄС може ввести адресні санкції проти "конкретних осіб, винних у застосуванні сили в Києві". Про це повідомило дипломатичне джерело в місії однієї з європейських країн в Брюсселі. "Ситуація на Україні – напружена і хвилююча, – заявив дипломат.

– Країни ЄС з тривогою спостерігають за подіями. Влада не має допускати надмірного застосування сили проти громадян, які висловлюють свою позицію на вулицях столиці". За його словами, ситуацію на Україні "найближчим часом"  розглянуть постійні представники 28 країн ЄС в Брюсселі.

"ЄС займає нейтральну позицію, але вважає, що відповідальні за надмірне застосування сили мають бути покарані. Якщо цього не зробить lady-era pills керівництво країни, у Євросоюзу є свої засоби, у т. ч. можливість введення заборони на в'їзд в європейські держави", – підкреслив дипломат. Разом із тим він зазначив, що "на даному етапі проекту санкцій проти України ще не існує". "Все залежатиме від розвитку ситуації в цій країні в найближчі дні", – додав він.

На питання, як саме ЄС має намір визначити "конкретних осіб, винних у надмірному застосуванні сили", дипломат відповів, що "говорити про це поки передчасно".

Джерело: Європейська правда