Головна Новини області Як постачали рабів до Росії

Як постачали рабів до Росії

0
ПОШИРИТИ

У Тернопільській області міліція ліквідувала злочинну групу, яка декілька років переправляла громадян до Росії, де вони ставали трудовими рабами. За попередніми підрахунками, за час існування злочинної групи до РФ переправлено

70 громадян України. Серед потерпілих були навіть неповнолітня дівчина та вагітна жінка, – повідомляє прес-служба МВС.  Повідомляють, що замість обіцяної високооплачуваної роботи, комфортабельних умов для проживання та їдальні, потерпілих чекали бараки з надписами "Ласкаво просимо в пекло", дерев’яні піддони для сну та важка робота до нестями. Організували бізнес з торгівлі "живим товаром" троє українців та двоє громадян сусідньої держави. Кандидатів підбирали з середовища малозабезпечених родин Тернопільської та Закарпатської областей, без постійного місця проживання, або самотнім людям.

is there a generic for celebrex

Вербувальники обіцяли роботу на сільськогосподарських угіддях й заробітки в тисячу доларів США на місяць. При цьому передбачалися пансіонатні умови проживання з триразовим харчуванням, а також безоплатний проїзд до пункту призначення і назад. Після підбору групи осіб, в середньому 20 чоловік, спільники доставляли їх до Краснодарського краю. Вже на місці у потерпілих одразу відбиралися паспорти та телефони, вони опинялися під пильним наглядом цілодобової охорони з собаками.

lady era pills Потерпілі працювали кожного дня з 5 ранку до 9 вечора в теплицях, де температура сягала 45 градусів спеки. Проживали трудові раби у бараках в нелюдських умовах, їх практично не годували, а про обіцяну зарплатню годі й говорити.

Сміливців, які намагалися втекти, ловили, а потім жорстоко лупцювали. Затримали спільників співробітники тернопільського УБОЗ вночі 5 листопада при спробі перевезти через кордон 17 осіб.

У результаті обшуків вилучені мікроавтобус,  паспорти громадян України, блокноти із записами анкетних даних раніше відправлених осіб, платіжні картки та грошові кошти: 10 тисяч гривень, 2 тисячі доларів США, 15 тисяч рублів. Проводиться робота з метою притягнення до кримінальної відповідальності учасників групи, які діють за кордоном.

Джерело: theinsider.ua