Головна Новини області Втрата: на сході загинув кіровоградець (Фото)

Втрата: на сході загинув кіровоградець (Фото)

5
ПОШИРИТИ

Знову на сході загинув кіровоградський Герой. Товариші по службі, рідні та знайомі провели його в останню путь. Вічна слава!

13 січня 2016 року в селі Опришки Глобинського району Полтавської області поховали героя неоголошеної війни Віктора Вікторовича Аврамчука, який до другого призову в Українську армію жив і працював водієм у Світловодську. В Опришках живе бабуся загиблого, тож рішення про місце поховання приймали рідні. 10 січня 2016 року о 07:36, під час обстрілу з АГС-17 з південно-східного напрямку в районі с. Зайцево, що на Донеччині, отримавши смертельне осколкове поранення голови та відкриту черепно-мозкову травму, загинув Віктор Вікторович Аврамчук, пише сайт Світловодськ.

Народився Віктор Вікторович 27 січня 1987 року у с. Опришки Глобинського району. 4 серпня 2015 року Глобинським РВК Полтавської області призваний за мобілізацією на військову службу. Проходив службу на посаді стрільця – помічника гранатометника 3 аеромобiльно-десантного взводу 2 аеромобiльно-десантної роти. З 9 жовтня 2015 року приймав участь в антитерористичній операції на сході країні. У Світловодську залишилися дружина загиблого і двоє дітей: син Денис, 7 років і донька Даша, 5 років. Попрощатися з героєм неоголошеної війни їздили і колеги по роботі з двох світловодських підприємств. Колеги Віктора розповідають, що він був веселим, життєрадісним, товариським хлопцем і хорошим водієм. На похорон Віктора приїхали не тільки побратими з АТО, а і десантники з його строкової служби, Глобинська влада і православна церква. І кожен намагався по-своєму проводити героя в останню путь… До місця поховання більшості довелося йти пішки 4 км… Вічна пам‘ять герою! Висловлюємо співчуття рідним загиблого. Втрата непоправна…