Головна Новини області Вторгнення в Україну: Події минулої ночі

Вторгнення в Україну: Події минулої ночі

0
ПОШИРИТИ

Після анексії Криму Росією сепаратистська криза перекинулася на Схід країни. У Харкові, Луганську та Донецьку проросійські бойовики й диверсійні групи б'ють прихильників єдності України, періодично захоплюють обласні адміністрації та місцеві управління правоохоронних органів. На північно-східному кордоні зосереджено, за різними даними, до 40 тис. російських солдатів і офіцерів, готових до вторгнення.

5 ТРАВНЯ

06:56. Глава Меджлісу Рефат Чубаров назвав виставою його виклик в так звану прокуратури Криму з приводу попередження про "неприйнятність ведення екстремістської діяльності" кримських татар і загрозою ліквідації Меджлісу у зв'язку з цим.

06:31. Список затриманих громадян Росії, які брали участь у заворушеннях в Одесі, збільшилася до восьми осіб.

05:03. У Краматорську сьогодні можуть відновити роботу великі підприємства за час вимушеного простою у зв'язку з діями бойовиків.

04:07. В Одесі створюється батальйон територіальної оборони. Особливу армійський підрозділ чисельністю більше 400 чоловік, а його основне завдання – швидке відновлення законності і правопорядку в області.

02:50. Для попередження провокацій і терористичних дій в регіонах України при МВС триває створення спеціальних батальйонів, яких на сьогоднішній день налічується вже сім, заявив в.о. президента Олександр Турчинов.

02:25. Близько шести тисяч військовослужбовців з ряду країн НАТО візьмуть участь у великих міжнародних військових навчаннях "Весняний шторм", які стартують у понеділок, 5 травня. Маневри починаються сьогодні в Естонії і триватимуть до 23 травня.

01:58. У Краматорську Донецької області збройні екстремісти викрали директора міського трамвайно-тролейбусного управління (ТТУ), депутата міськради Сергія Шацького.

01:35. Члени Правого сектора не вдаються до самостійних силових акцій в рамках Антитерористичної операції на сході країни, заявив лідер партії Дмитро Ярош.

00:39. У Новогродівці Донецької області терористи захопили в заручники шість осіб, серед яких є шахтарі.

00:16. Німеччина закликала провести другу женевську конференцію по Україні.

За матеріалами Лига.Новости