Головна Надзвичайні події Всеукраїнська газета “Діалог”: як остання надія (Фото, Відео)

Всеукраїнська газета “Діалог”: як остання надія (Фото, Відео)

62
ПОШИРИТИ

Газета може бути останньою надією. Саме такою надією чотирнадцять років тому стала для дівчини Наталі любима нею всеукраїнська газета «Діалог» – надією знайти рідну людину, батька.«Через вашу газету я хочу звернутися до свого батька, якого ніколи не бачила. Я лише знаю, що його звати Віктор Малиновський. Мені дуже хочеться його побачити. Я просто тебе люблю. І в мене немає образи чи зла на тебе…» – так написала дівчина до редакції.

Її доля була нелегкою. Та попри все – попри знущання вітчима, нерозуміння однолітків, попри насмішки (бо ж безбатченко!) односельчан, дівчина ніколи не втрачала надію й віру в те, що батько прочитає її листа й колись відчиняться двері, і він – сильний, гарний, добрий – зайде до хати й нікому більше не дозволить кривдити свою дівчинку. Але роки йшли, а батька все не було…

… Наталя не знала, що він прочитав того її листа в газеті «Діалог». І непросто прочитав, а зберіг газетну вирізку, не наважуючись з’явитися в житті доньки. Колись її маму, свою кохану дівчину, уже при надії, він привіз до батьків у село знайомити, але там її зустріли нелагідно: мовляв, зарано сину заводити сім’ю. І горда дівчина поїхала звідти, твердо вирішивши, попри все, народжувати. А фото новонародженої доньки надіслала коханому, який уже служив в армії, і попросила ніколи більше її та доньку не турбувати, бо вона виходить заміж… Цю історію у студії телеканалу «Україна» (програма «Говорить Україна») розповіли головні герої.

… А життя бігло собі далі, заліковуючи душевні рани. Віктор одружився й якось уже своїм дорослим дітям розповів більше про їхню старшу сестру, адже щороку на її день народження він збирав за столом свою родину, щоб відсвяткувати. Шукати сестру вирішила його менша донька, також Наталка. Молода жінка звернулася на телебачення, розповівши непросту родинну історію.

Дуже хвилюючою була ця зустріч батька й доньки через роки. Він показав вирізку з нашої газети 14-річної давнини – як доказ своєї любові… Щемно! Спасибі Вам, дорогі, за таку прихильність!

Дві сестрички Наталочки! Дякуємо, що, незважаючи ні на що, зберегли життєвий оптимізм, віру в людей і в себе! Нехай у Вас і у Ваших родинах усе завжди буде добре!

Редакція газети “Діалог”.