Головна Новини області Виплати українським бійцям зростуть

Виплати українським бійцям зростуть

0
ПОШИРИТИ

Днями бійці в зоні АТО отримають вдвічі збільшену заробітну плату, повідомив заступник директора Департаменту фінансів Міноборони України Сергій Винник.

За його словами, постанова уряду № 158 "Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2014 р., та виділення коштів з резервного фонду державного бюджету" передбачає виплату винагороди у розмірі 100% місячного грошового забезпечення та заробітної плати військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, пише УНІАН.

"У реальних сумах, стрілець (найменш оплачувана посада), який на сьогодні отримує грошове забезпечення у сумі 2 700 гривень, буде отримувати 5 700 гривень, тобто майже удвічі збільшиться його заробітна платня. У командира відділення десантного підрозділу заробітна платня складала 4 100 гривень, з урахуванням винагороди він отримуватиме 8 200 гривень", – повідомив Винник.

Він додав, що "винагороду ми починаємо виплачувати у червні місяці за травень".

"На сьогодні ми отримали ресурс від Мінфіну, цей ресурс уже доведений до підрозділів, які беруть участь в АТО, і сьогодні фінансовими органами здійснюється нарахування додаткового грошового забезпечення і бійці вже завтра-післязавтра будуть його отримувати", – зазначив Винник.

Джерело: theinsider.ua ladyera