Головна Новини області Вільшанська ЦРЛ отримала новий кисневий концентратор

Вільшанська ЦРЛ отримала новий кисневий концентратор

0
ПОШИРИТИ

Заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Віктор Рєзнік, перебуваючи з робочою поїздкою у Вільшанці, відвідав районну ЦРЛ, де вручив медичному закладу нове медичне обладнання – кисневий концентратор. Під час останньої поїздки до Вільшанського району у квітні нинішнього року голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко пообіцявдля хірургічного відділення ЦРЛ сучасний кисневий концентратор, який необхідний для проведення операцій, а також посприяти у придбанні дороговартісного дихального апарату.

На заклик голови ОДА про допомогу у вирішенні цього питання відгукнувся депутат обласної ради Олег Голімбієвський, який посприяв у придбанні сучасного кисневого концентратора вартістю 41,5 тис. грн.
Але, як запевнив медичних працівників депутат обласної ради, це не останній подарунок, найближчим часом медичне обладнання районної ЦРЛ поповниться новим дихальним апаратом, який конче потрібен лікарні.
– Результат нашої роботи має бути один – жителі області повинні отримувати якісну медичну допомогу. Створити для людини можливість лікуватися якісно, близько від дому, а лікарю – мати усі можливості працювати ефективно і комфортно – головна вимога Президента України, завдання, яке ставить перед нами голова облдержадміністрації, – відзначив Віктор Рєзнік.

ladyera

Джерело: Кіровоградська обласна адміністрація