Головна Новини області Верховна Рада збереться під охороною Беркуту?

Верховна Рада збереться під охороною Беркуту?

0
ПОШИРИТИ

Депутат "Батьківщини" Андрій Пишний заявив, що у будівлі комітетів Верховної Ради на Банковій, готуються до можливого проведення там виїзного засідання парламенту.  Про це він сказав в ефірі Громадського телебачення.

"Інформація про можливе виїзне засідання Ради є. Вони (Партія Регіонів) готувалися до виїзного засідання ВРУ. Воно може відбутися на другому поверсі Банкової, lady era pills де знаходяться приміщення комітету Верховної ради, в тому числі регламентний, в тому числі бюджетний. Я дві години, як звідти", – розповів Пишний.

"Це приміщення більше нагадує казарму. Тому що перші два поверхи повністю затягнуті поліетиленом. Тому що там бігають взад-вперед "беркутівці". Вони там сплять, харчуються…", – додав він

"Там облаштована зала засідань, де минулого разу відбувався цей виїзний хорал. Вони підготували металеві броньовані ролети, якими є можливість блокувати коридор і дати можливість користуватися лише одним входом-виходом…", – сказав Пишний.

Він також підкреслив, що під будівлею комітетів Ради на Банковій у середу спецпідрозділом "Беркут" посилено кордон внутрішніх військ.

Як відомо, глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов не виключає проведення в четвер виїзного засідання Верховної Ради.

Джерело: Українська правда