Головна Новини області В Україні поновлено залізничне сполучення

В Україні поновлено залізничне сполучення

0
ПОШИРИТИ
З 25 вересня відновлюється рух пасажирських поїздів далекого прямування зі станції Донецьк. Про це повідомляє прес-служба Донецької міської ради. Відсьогодні щодня курсуватиме фірмовий пасажирський поїзд Донецької залізниці "Гірник" №47/48, сполученням Донецьк-Севастополь.
Маршрут потяга Донецьк-Севастополь здійснюється через станції Волноваха, Камиш-Зоря, Мелітополь, Джанкой і Сімферополь.
Для зручності пасажирів передбачені посадки на станціях Рутченково (17:50) і Мандрикіне (18:00), які знаходяться в межах міста Донецьк. 
Між тим, у відомстві зазначають, що пасажирам, які придбали проїзні документи на вказаний поїзд в період з 25 по 27 вересня 2014 будуть повернуті кошти за придбані квитки в повному обсязі. 
Прес-служба інформує, що відновити рух пасажирських поїздів далекого прямування стало можливим завдяки відновленню залізничного полотна на ділянці Донецьк-Рутченкове-Мандрикіне-Частка-Оленівка. 
Нагадаємо, що рух пасажирських поїздів далекого прямування зі станції Донецк не здійснювалося з 12 серпня 2014 року через бойові дії і руйнування залізничної інфраструктури. 
Разом з тим, всі інші потяги дальнього спрямування Донецької залізниці все ще відправляються зі станцій Костянтинівка і Маріуполь. 
Станція Костянтинівка: 
– №92 Ясинувата-Одеса (через Дніпропетровськ, Знам'янку); 
– №10 Донецьк-Москва (через Харків), час відправлення;
– №125 Ясинувата-Київ (через Харків, Полтаву);
Станція Маріуполь: 
– №69/70 Маріуполь-Львів (через станції Волноваха, Камиш-Зоря, Чаплине, Дніпропетровськ, Шевченко і Жмеринку);
– №584 Маріуполь-Київ (через Волноваху, Камиш-Зорю, Лозову, Полтаву, Миргород); 
– №521/ 522 сполученням Маріуполь-Харків (через Волноваху, Камиш-Зорю).
Донецька залізниця продовжує ремонтно-відновлювальні роботи залізничної інфраструктури та вживає всіх можливих заходів для організації безпечних пасажирських перевезень.