Головна Новини області В країні може бути введено надзвичайний стан?

В країні може бути введено надзвичайний стан?

0
ПОШИРИТИ

Президент Віктор Янукович в даний час знаходиться в резиденції "Межигір'я" під Києвом, де проводить нараду. Про це повідомляє ІТАР-ТАСС із посиланням на джерела в уряді. За їхніми даними, у "Межигір'ї" зараз знаходяться секретар Радбезу Андрій Клюєв, глава МВС Віталій Захарченко, голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов, а також ряд керівників міністерств і відомств. За неофіційними даними, у понеділок в країні може бути введено

надзвичайний стан. За даними джерел, в уряді з цього приводу проводиться нарада за участю чиновників Кабміну і адміністрації президента. Не виключається, що надзвичайний стан може обмежитися Києвом.

За законодавством країни, надзвичайний стан, зокрема, може бути введено у разі виникнення масових безпорядків, що ladyera супроводжуються насильством над громадянами, обмежують їх права і свободи; спроби захоплення державної влади чи зміни конституційного ладу України шляхом насильства.

У Києві на Майдані Незалежності оголошено загальнонаціональний страйк. Учасники протестних акцій також захопили Будинок профспілок і будівля КМДА. Йде штурм провокаторами адміністрації президента на Банковій.

Джерело: Українська правда