Головна Новини області В Кіровограді засудили колишнього працівника прокуратури

В Кіровограді засудили колишнього працівника прокуратури

0
ПОШИРИТИ

Завершено судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням колишнього працівника прокуратури у скоєнні ДТП, внаслідок якої загинув неповнолітній.

Незважаючи на те, що обвинувачений намагався уникнути відповідальності та затягнути судовий розгляд кримінального ladyera провадження, завдяки послідовній та принциповій позиції державного обвинувача його вину доведено в повному обсязі.

Новомиргородським районним судом на основі досліджених доказів, зібраних слідчими прокуратури в ході досудового розслідування,  колишнього працівника прокуратури визнано винним у тому, що він перебуваючи за кермом у стані алкогольного сп’яніння вчинив наїзд на пішохода, 17-річного юнака, внаслідок чого останній загинув.

За ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, якщо вони спричинили смерть потерпілого) КК України обвинуваченому призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі, з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.

Цивільний позов потерпілої сторони судом задоволено частково, засудженого зобов’язано виплатити родині загиблого юнака 150 тисяч гривень моральної шкоди.

Джерело: Прес-служба прокуратури Кіровоградської області