Головна Новини області Українських дітей не повернуть додому?

Українських дітей не повернуть додому?

0
ПОШИРИТИ

Генеральний консул України у Ростові-на-Дону приїхав до міста Донецьк Ростовської області, в якому наразі знаходиться група українських дітей із Сніжного Донецької області РФ, та намагається посприяти швидшому поверненню дітей до України. Про це УНН повідомили у Департаменті інформаційної політики Міністерства закордонних справ України.

У Міністерстві зазначили, що Генконсул України в Ростові-на-Дону вже прибув до російського міста Донецьк.

"Він дійсно робить все можливе задля того, аби українські діти якомога швидше повернулися на батьківщину", – поінформували у прес-службі.

Нагадаємо, вчора у ДонОДА зазначили, що озброєні люди перехопили автобус з дітьми зі Сніжного. Згодом у ДонОДА повідомили, що сніжнянських дітей виявили на кордоні з Росією.

В ladyera Офісі Уповноваженого Президента України з прав дитини розцінили захоплення дітей у Сніжному як міжнародне викрадення.

Пізніше в прес-службі Омбудсмана повідомили, що водія автобуса та 10 вихованців будинку дитячого типу з матір’ю-вихователькою, автобус з якими перехопили у Сніжному, звільнили.Водночас у МЗС зазначили, що група дітей-сиріт з числа викрадених у Сніжному перебуває в Ростовській області.

З приводу інциденту в ДонОДА направили листа П.Астахову із вимогою зупинити практику міжнародного викрадання дітей і повернути сиріт в Україну.

Джерело: Магнолія-ТВ.com