Головна Cпорт Українська Прем’єр-Ліга, «Зірка» (Кропивницький) – «Олімпік» (Донецьк) – 2 : 0

Українська Прем’єр-Ліга, «Зірка» (Кропивницький) – «Олімпік» (Донецьк) – 2 : 0

2
ПОШИРИТИ

Суперники вже вчетверте зустрічаються протягом сезону, тожрозпочали без розвідки. У першому таймі на полі точилася важка безкомпромісна гра з великою кількістю жорстких єдиноборств. Загострень біля воріт виникало мало, про що красномовно свідчить статистика. Команди спромоглися всього на три удари в бік воріт. І лише починаючи з 33-ї хвилини дещо активізувалися господарі. Спочатку пробив мимо воріт Полегенько, потім змарнував свій рейд до штрафного майданчика суперників Петров. Завершив цей спалах активності Гедж, пострілом з гострого кута. Куди більш жвавіше пройшла друга половина зустрічі. На початку тайму небезпечно пробивав олімпієць Євгеній Пасіч. Виручив Паст. На 58-й хв. Загальський пробивав у дальній кут зі штрафного. Прийшла черга виручати свою команду Артему Кичаку. Але й він був безсилим на заваді влучному удару Петрова в самісінький кут воріт. Асистував Сергію Олексій Чичиков, вигравши за мить до взяття воріт верхову дуель у захисника. Ішла 64-а хв. гри. Гості відповіли небезпечним моментом хвилини за три,але завершальний удар прийшовся вище воріт. Зірка й не збиралась відсиджуватись в обороні, продовжувала шукати свого шансу біля чужих воріт. На 75-й хв. сталося ще одне взяття воріт нашими земляками. Це Олексій Чичиков замкнув простріл Павла Полегенька справа. Сумнівний момент відбувся на 85-й хв. в штрафному майданчику донечан,коли головний арбітр зустрічі Костянтин Труханов (м.Харків) здавалося мав усі підстави вказати на 11-метрову позначку. Одразу ж пройшов контрвипад «Олімпіка». Кропивничани не давали змоги гостям зосередитись на атакувальних діях. Зусиллями своєї атакувальної ланки вони продовжували турбувати захист противника. Уже в доданий арбітром час останню нагоду змарнував нападник «Олімпіка», влучивши у нашого воротаря. По завершенню гри було названо кращого гравця в складі господарів. Ним став нападник Сергій Петров, який отримав приз (телевізор) від обласної федерації футболу. А боротьба за збереження прописки в елітному дивізіоні продовжується…