Головна Новини області Українська прем’єр-ліга, «Зірка» (Кропивницький) – «Маріуполь» – 0:3

Українська прем’єр-ліга, «Зірка» (Кропивницький) – «Маріуполь» – 0:3

0
ПОШИРИТИ

«Зiрка» – єдина команда вищого дивiзioну, що готувалася до весняної частини першостi в УкраЇнi. Чи пiшло це на користь? Марiупольцi швидко вiдчули слабину господарiв (сталися кадрові втрати), і вже на 9-ій хв. святкували перше взяття ворiт: першим на добивання встиг Борячук. «Зiрка» одразу ж спробувала вiдiгратись. Бiлоног узяв iнiціативу на себе та пробив мимо. На 17-ій хв. реальний шанс змарнував Рассадкiн, якого вивiв на побачення з воротарем гостей Гедж. «Зiрка» продовжувала тиск, та знову напоролась на стрiмку контратаку марiупольцiв. Тепер вправнiшим на добиваннi був Борячук (26 хв.). Він же зняв усi запитання на 57-ій хв. – 0:3!

О. ПОЛІЩУК.

where can i buy aldactone online lady-era pills Інші матчі туру закінчилися так: «Шахтар» (Донецьк) – «Чорноморець» (Одеса) – 5:0; «Сталь» (Кам’янське) – «Олександрія» – 2:0;«Ворскла» (Полтава) – «Верес» (Рівне) – 1:0; «Карпати» (Львів) – «Зоря» (Луганськ) – 0: 2; «Динамо» (Київ) – «Олімпік» (Донецьк) – 1:0.

Наступні матчі відбудуться: 24 лютого «Олександрія» на своєму полі зустрінеться з «Маріуполем» (поч. – о 14:00), а 25 лютого «Шахтар» (Донецьк) зіграє з кропивницькою «Зіркою» (поч. – о 17:00).