Головна Cпорт Українська Прем’єр-Ліга, «Зірка»(Кропивницький) – «Карпати» (Львів) – 1:1

Українська Прем’єр-Ліга, «Зірка»(Кропивницький) – «Карпати» (Львів) – 1:1

1
ПОШИРИТИ

Матч із «Карпатами» при позитивному результаті, давав би змогу «Зірці» уникнути нелегкої участі у перехідних матчах із представником першого дивізіону. Жвавіше почали львівяни, які зусиллями атакувальної трійки Швед-Карраскаль-Мякушко тримали в напрузі оборону господарів. Найнебезпечніший момент біля воріт «Зірки» виник на 21-й хвилині. Назар Вербний (№8) бив метрів із трьох після небезпечного штрафного. Та якимсь дивом зреагував наш воротар. «Зірка» зовсім не відсиджувалась в обороні. Зліва активно діяв Білоног, справа – Чичиков та Оганесян. Після 35-ї хв. перевага вже була за господарями. Черговий забіг Білонога, тепер уже правим краєм, завершився вивіреним пасом на Петрова. Наш нападник точним ударом вразив ближній кут (38-ма хв.). На 41-й хв. після помилки захисту міг забивати М’якушко. Бив прицільно, та мяч розминувся з лівою стійкою. Коли вже спливав компенсований арбітром час першого тайму, украй недбало в своєму карному майданчику зіграв наш захисник Адель Гафаіті. Перериваючи верхову передачу, гравець зачепив м’яч рукою. Карраскаль реалізував 11-метровий – 1:1.
Не менш гарячим на події вийшов і другий тайм. Чого лише варті шість попереджень! Одне з них стало другим для львівянина Лобая на 87-й хв. Команди билися до останнього: господарі йшли великими силами в атаку, а гості відчайдушно відбивалися. Марнував моменти Загальський, не використали свої шанси зі штрафних Братков, Ямполь. Навряд чи можна дорікнути нашим гравцям у відсутності бажання, жаги до перемоги. Спостерігаючи за гравцями, було видно, що хлопці віддали всі свої сили в цьому матчі. Отримавши результати інших двох матчів, можна впевнено вважати останній матч в Одесі порожньою формальністю. Забігаючи наперед, маємо ствержувати, що найвірогіднішим супротивником нашої «Зірки» в перехідних матчах буде «Десна». Чернігівці сьогодні змістили з третього місця в першій лізі «Інгулець», упевнено перегравши підопічних Сергія Лавриненка в Петровому.