Головна Cпорт Українська Прем’єр-Ліга, «Олександрія» – «Зірка» (Кропвиницький) – 1:0

Українська Прем’єр-Ліга, «Олександрія» – «Зірка» (Кропвиницький) – 1:0

2
ПОШИРИТИ

Команди з кіровогращини закривали програму 30-го туру, знаючи про результати матчів у групі на вибуття. Перша половина зустрічі минула за деякої переваги господарів, що мало відображення на табло – 1:0 на користь «Олександрії». Андрій Запорожан завершив зусилля партнерів гарматним ударом у кут воріт Паста на 37-й хв. Наприкінці тайму «нагадала» про себе гол. арбітр Катерина Монзуль. Спочатку «нагородила» «гірчичником» Білонога, потім відмітила Довгого за фол на нашому нападникові. По перерві кропивничани намагались будь-що відігратися, та бракувало майстерності та влучності при завершальних ударах. Мало того, команда з обласного центру взагалі могла програти з розгромним рахунком, аби свої нагоди використали Старенький та двічі Цуріков. У підсумку – 1:0.