Головна Статті Угода: долучилися дві партії

Угода: долучилися дві партії

0
ПОШИРИТИ

До кінця наступного тижня буде готовий майже остаточний варіант коаліційної угоди.  Про це за підсумками чергового етапу коаліційних переговорів заявив керівник виборчого штабу партії "Блок Петра Порошенко" Віталій Ковальчук. "Всередині ми домовилися, що до кінця наступного тижня ми повинні вийти на предфінальний lady era pills проект (угоди)", – заявив він.

Також Ковальчук підкреслив, що має бути напрацьовано таку угоду, в яке не буде необхідності вносити зміни в майбутньому.

За його словами, ВО "Батьківщина" погодилася підтримати пропозиції решти 4-х політичних сил, що беруть участь в переговорах, які будуть напрацьовані в рамках коаліційної угоди.

"Вони (" Батьківщина ") не делегували своїх представників до робочих підгрупи, але при цьому зазначили, що погодяться на всі напрацювання, metformin online usa які будуть досягнуті", – сказав Ковальчук.

В свою чередь лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив, що на засіданні 10 листопада переговорна група розглядатиме розділи, що стосуються інституційної реформи, а на консультаціях у середу – питання ПЕК, агропромислового комплексу, охорони здоров'я.

Як відомо, 8 листопада участь у переговорах про створення коаліції у ВР VIII скликання взяли 5 партій – до попередніх перемовників долучилися "Батьківщина" та Радикальна партія Олега Ляшка.

Наступне засідання робочої групи з узгодження коаліційної угоди заплановане на 10 листопада.

Джерело: Українська правда