Головна Новини області У владу запросять бізнесменів?

У владу запросять бізнесменів?

0
ПОШИРИТИ

Адміністрація Президента ініціює тимчасове залучення на державну службу фахівців із бізнесу.  Про це на прес-конференції заявив заступник голови Адміністрації президента Дмитро Шимків, повідомляють "Українські новини".

"Ми в Адміністрації працюємо над законопроектом, який ladyera передбачає тимчасове працевлаштування на державну службу експертів із бізнесу", – сказав він.

При цьому Шимків зазначив, що передбачається створити окремий фонд для компенсації зниження рівня заробітної плати з переходом на держслужбу. Цей фонд буде фінансуватися із коштів приватних українських і міжнародних донорів.

На думку Шимківа, прийняття цього закону дозволить у короткий термін мобілізувати значну кількість професійних кадрів для проведення реформ в Україні.

Крім того, він додав, що на сьогодні значна кількість представників бізнесу згодні працювати в державних структурах на волонтерних засадах, однак лише у вільний від своєї основної роботи час, що, з його слів, не дозволяє повною мірою використовувати потенціал цих кадрів.

Джерело: Українська правда

Як відомо, сам Шимків до приходу на держслужбу очолював український підрозділ компанії Microsoft.