Головна Новини області У справі по вбивству мера стався витік інформації?

У справі по вбивству мера стався витік інформації?

0
ПОШИРИТИ

Служба безпеки України проводить розслідування у рамках провадження відкритого за фактом розголошення інформації щодо розслідування вбивства мера Кременчука. Про це під час брифінгу повідомив в. о. прокурора Полтавської області Юрій Кравченко,

повідомляє УНН. Юрія Кравченка поінформував про затримання осіб, причетних до вчинення вбивства міського голови цього міста.

“Їх на сьогодні п’ятеро. Усім затриманим оголошено про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину та обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту”, — сказав прокурор.

Також він зазначив, що за фактом розголошення даних досудового розслідування розпочато кримінальне провадження.

“У відповідності до положень чинного Кримінального процесуального кодексу дані досудового розслідування можуть бути розголошені лише з дозволу прокурора, який є процесуальним керівником у кримінальному провадженні”, — пояснив Юрій Кравченко та додав, що так як затримання підозрюваних та події, які відбулися, знайшлися охочі прокоментувати, то 4 вересня 2014 року прокуратурою Полтавської області за фактом розголошення даних досудового розслідування службовими особами органів внутрішніх справ, за ч. 2 ст. 387 КК України розпочато кримінальне провадження.

За його словами, досудове розслідування у ньому здійснюється слідчим відділом прокуратури Полтавської області. Оперативне супроводження — спецпідрозділом УСБУ в області.

Щодо результатів проведення першочергових слідчих дій із підозрюваними у вбивстві міського голови прокурор повідомив, що наразі виявлено та вилучено знаряддя вчинення вбивства — рушницю. Окрім цього виявлено іншу вогнепальну зброю та боєприпаси. На даний час по вказаних речових доказах проводяться відповідні експертні дослідження, у тому числі генетичні.

Попередня кваліфікація кримінального провадження — п. п. 11, 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене на замовлення за попередньою змовою групою осіб) КК України.

Нагадаємо, 26 липня 2014 р. мер Кременчука Олег Бабаєв був убитий пострілом в груди з вогнепальної зброї неподалік від свого місця проживання. 29 липня кримінальне провадження за фактом вбивства Бабаєва було перекваліфіковано на умисне вбивство, вчинене на замовлення за попередньою змовою групою осіб.

2 вересня 2014 р. міліція повідомила про затримання чотирьох підозрюваних у вбивстві Бабаєва.

Також, радник міністра внутрішніх lady-era pills справ Зорян Шкіряк повідомив, що за підозрою в причетності до вбивства мера затриманий член партії “Свобода” Олександр Крижанівський та директор місцевої телекомпанії “Візит” Олександр Мельник.

Джерело: Магнолія-ТВ.com