Головна Новини області У Росії готуються відключитися від глобальної мережі

У Росії готуються відключитися від глобальної мережі

0
ПОШИРИТИ

Рада безпеки РФ на засіданні з президентом Володимиром Путіним має намір в найближчі дні розглянути питання відключення Росії від глобальної мережі інтернет. Російських операторів змусять налаштувати обладнання так, щоб у разі надзвичайної ситуації

інтернет в РФ можна було оперативно відключити від глобальної мережі, – повідомляє із посиланням на джерела Ведомости.

Повідомляють, що надзвичайною ситуацією можуть вважатися як військові дії, так і, наприклад, серйозні протестні виступи всередині країни.

Одне із джерел приводить у приклад 2011 рік і протести в Єгипті, коли місцева влада відключили інтернет і стільниковий зв'язок у всій країні.

Також на засіданні із Путіним буде обговорено передача державі функцій адміністратора доменів, які нині виконує громадська організація. Швидше за все цим займеться Федеральне агентство зв'язку (Россвязь), підпорядковане Мінкомзв'язку.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков підтвердив, що на 22 вересня заплановано оперативне нарада членів Ради безпеки. Які питання там будуть обговорюватися, він не уточнив, нагадавши лише, що частина порядку lady era pills денного таких заходів традиційно закрита.

Джерело: theinsider.ua