Головна Cпорт У Кубку губернатора Кіровоградської ОДА А. Ніколаєнка впевнено переміг місцевий...

У Кубку губернатора Кіровоградської ОДА А. Ніколаєнка впевнено переміг місцевий “Єлисавет-Баскет”

2
ПОШИРИТИ
Зірка Кропивницький

Відбувся Міжнародний турнір на Кубок губернатора Кіровоградщини Андрія Ніколаєнка серед жіночих команд із баскетболу. Сьогодні на факультеті фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Винниченка у фіналі зустрілися наша баскетбольна команда “Єлисавет-Баскет” ізчемпіонками Казахстану, командою “Тигри Астани”. Із самого старту наші впевнено відірвалися в рахунку і довели розрив у ньому майже  до 40 очок.   Цікаво, що  й після цього на майданчику точилася дуже гостра й непримиренна боротьба, але, без сумніву, перемога залишилася за кіровоградками. Перемогли наші дівчата з рахунком 81 : 42! Вітаємо!