Головна Надзвичайні події У Кропивницькому вилучили цукерки російського виробництва

У Кропивницькому вилучили цукерки російського виробництва

3
ПОШИРИТИ
Спеціалісти Кропивницького управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області під час проведення позапланового заходу торговельного кіоску в м. Кропивницький (поблизу центрального ринку) виявили

 реалізацію підсанкційного товару – харчової продукції російського виробництва. Мова йде про цукерки «Алёнка» та цукерки глазуровані «Мишка Косолапый» Медовый грильяж» виробництва ПАТ  «Красный Октябрь», Росія, м. Москва).
До того ж в реалізації була оливкова олія невстановленого виробництва, на маркуванні якої відсутня інформація, визначена Законом України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів». Не зазначена необхідна інформація й на м’ясних виробах «Спек італійський с/к в/с (вакуум)», «Язик заливний у желе».
Не на всю продукцію, яка була в реалізації, підприємець зміг надати супровідні документи, що підтверджують якість та безпечність продукту та вказують на його постачальника. Так, без документів реалізовувалося масло солодковершкове «Селянське» 73,0% жиру, ТМ «Milker», виробник ТОВ «БОГОДУХІВСЬКИЙ МОЛЗАВОД».
За результатами перевірки Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області зобов’язало суб’єкта господарювання вилучити з обігу зазначену харчову продукцію. Наразі розглядається питання щодо винесення постанови про накладення на підприємця штрафних санкцій за виявлені порушення.
Інформує пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби
в Кіровоградській області