Головна Новини області У Компаніївці нові очисні споруди захистять від інфекцій (Фото)

У Компаніївці нові очисні споруди захистять від інфекцій (Фото)

0
ПОШИРИТИ

В Компаніївці ввели в дію другу чергу очисних споруд. Заступник голови облдержадміністрації Олександр Чернявський разом із головою райдержадміністрації Віктором Луценком перерізали символічну червону стрічку нової черги очисних споруд. Реконструкція очиснихспоруд розпочалася ще у 2006 році. За цей час проведено реконструкцію низки об’єктів: у 2006-2007 роках – каналізаційно-насосної станції в Компаніївці, 2010-2011 роках – І черги очисних споруд (напірного колектора продуктивністю 50 м3 за добу), 2012-2013 роках – ІІ черги очисних споруд. Очисні споруди мають потужність 50 куб. метрів на добу. Протяжність труб водовідведення склала 1100 метрів від каналізаційно-насосної станції, розташованої поблизу ринкової площі. Зараз навантаження на очисні складає 38 куб.м. на добу.

Результатом введення очисних споруд стане оздоровлення екологічної ситуації в Компаніївці. Адже, каналізаційні відходи відводитимуться за межі населеного пункту та очищатимуться із застосуванням найсучасніших технологій. Така довгоочікувана подія відбулася завдяки спільним зусиллям та співпраці різних рівнів виконавчої влади: обласної, районної та селищної. За час реконструкції було освоєно 1614,8 тис. грн. із Державного фонду охорони навколишнього природного середовища та 42 тис. грн. коштів місцевого бюджету. У 2013 році район отримав найбільшу суму на реконструкцію очисних споруд – 938 тис. грн.
 Голова райдержадміністрації та селищний голова Компаніївки подякували будівельникам за якісне проведення робіт, а обласній владі за фінансову допомогу на реалізацію вкрай важливого для району об’єкта.


lady-era pills Джерело: Кіровоградська ОДА