Головна Новини області У кіровоградському госпіталі встановлюють дороговартісний томограф

У кіровоградському госпіталі встановлюють дороговартісний томограф

0
ПОШИРИТИ

Сьогодні з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників голова обласної ради Микола Ковальчук відвідав обласний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни та ознайомився з роботою закладу. Відповідно до завдань Президента України в Кіровоградській області реалізуються заходи щодо створення умов для проходження обстеження та лікування на базі обласного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни.Протягом тривалого часу ветерани лікувалися в палатах, побутові умови яких відрізнялись одна від одної: одні європейського рівня, а більшість потребували ремонту. Тому з ініціативи обласної влади, було проведено другу чергу ремонтних робіт всього лікувального закладу. Значну частину палат вже відремонтовано за сучасними вимогами – з облаштуванням санітарних вузлів у палатах. Протягом 2010-2013 років поліпшилося й фінансування закладу (виділено 59 млн. 139 тис. грн.) За останні три роки госпіталь отримав найсучаснішу діагностичну апаратуру: систему УЗД, цифрову рентгенологічну установку на два робочих місця, систему холтеровського добового запису та аналізу серцевого ритму й артеріального тису. У травні цього року було вручено сучасний комп'ютерний томограф. Голова обласної ради Микола Ковальчук ознайомився з ходом ремонтних робіт, які ведуться у приміщенні для встановлення цього обладнання. Орієнтовна вартість обладнання з установкою становить 3 млн. грн. Також очільник області ознайомився з проведенням робіт другої черги реконструкції закладу. Капітальний ремонт приміщення госпіталю увійшов до переліку об'єктів, що фінансується за рахунок державного бюджету, загальна вартість якого складає 3 млн. 968,54 тис. грн.
Микола Ковальчук зазначив, що роботи ще не закінчені, вони будуть продовжуватися, і як результат – госпіталь буде гордістю сфери охорони здоров'я не тільки Кіровоградщини, а й всієї України. Проведена робота – це подяка тим людям, які захищали Батьківщину. lady era pills
Очільник області наголосив, що Кіровоградщина прийняла патріотичну естафету пам'яті "Слава визволителям України", що проходить в області.
Микола Ковальчук побажав ветеранам міцного здоров'я, довголіття, достатку, злагоди в родинах і мирного неба над головою та запевнив, що обласна влада й надалі працюватиме над забезпеченням належного рівня соціальних гарантій для ветеранів.
На згадку кожному ветерану, які проходять в даний час лікування в госпіталі, було вручено продуктові набори.

Джерело: Кіровоградська обласна рада