Головна Новини області У кіровоградського, відомого на всю країну навчального закладу, ювілей

У кіровоградського, відомого на всю країну навчального закладу, ювілей

0
ПОШИРИТИ

Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету відзначає День Академії. У нинішньому році це традиційне свято відзначається найвищому рівні, адже 2013 й – це рік 80-річчя Національного авіаційного університету і 25-річчя льотної академії. У програмі святкування – зустріч випускників,

привітання викладачів академії з Днем Учителя, відзначення всесвітнього дня авіадиспетчера, посвячення першокурсників в курсанти ladyera та вшанування пам'яті колишнього бойового льотчика, двічі Героя Радянського Союзу Амет-Хана Султана.

З усіма святковими подіями курсантів і викладачів првітали керівництво міста та області. Заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Віктор Рєзнік поздоровив усіх присутніх з Днем Академії та подарував від облдержадміністрації плазмовий телевізор.
– Сьогодні льотна академія – це унікальний заклад, що здійснює теоретичну та практичну льотну підготовку пілотів, диспетчерів та інших спеціалістів цивільної авіації, продовжує на новому якісному рівні готувати кваліфіковане поповнення спільноти авіаторів для України та багатьох інших країн світу, – наголосив Віктор Рєзнік.
Святкування в льотній академії продовжаться аж до самого вечора, усі охочі зможуть взяти участь у відкритті скверу "Аеронавігації", де буде створена рекордна "роза вітрів" на сонячних елементах живлення.

Джерело: Кіровоградська державна адміністрація