Головна Новини області У Кіровограді внесли зміни до плану міста й скоро історичну частину відділять...

У Кіровограді внесли зміни до плану міста й скоро історичну частину відділять від житлової?

0
ПОШИРИТИ

Управління містобудування та архітектури Кіровоградської міської ради продовжує роботи по програмі внесення змін до генерального плану міста. Про це повідомив під час прес – конференції у міській раді начальник управління містобудування та архітектури Вадим Мездрін.  Управління продовжує роботипо програмі внесення змін до генерального плану міста Кіровограда та працює над схемою “червоних” ліній. За словами головного архітектора Вадима Мездріна, спеціалісти управління завершили розробку історико-архітектурного опорного плану, а також планують розпочати роботи з розробки комплексної схеми розміщення тимчасових споруд.

ladyera

 Вадим Мездрін звернув увагу, що управління містобудування та архітектури Кіровоградської міської ради розробило та затвердило план зонування міста Кіровограда. Прийняття відповідного рішення міської ради дало можливість розблокувати вирішення земельних питань для мешканців міста, які були заморожені у зв'язку зі змінами в законодавстві України.
 Так, на порядку денному сесії, що відбудеться наступного тижня, стоїть понад вісімсот питань приватизації земельних ділянок приватного сектору. Кіровоградці нарешті отримають змогу використати своє законне право – привести у відповідність свої документи на житлові будинки, наголосив Вадим Мездрін.

Джерело: Кіровоградська міська рада