Головна Новини області У Кіровограді відкриють міську ковзанку

У Кіровограді відкриють міську ковзанку

0
ПОШИРИТИ

lady era pills

Щойно вдарили морози, як у літньому театрі Ковалівського парку в Кіровограді розпочали створювати загальнодоступну безкоштовну ковзанку під відкритим небом.

Вже третій рік поспіль у центрі міста діятиме громадський крижаний майданчик.  30 січня територію літнього театру вчетверте заливають водою й наводять фінальні штрихи з полірування льодового дзеркала. В цьому процесі задіяні працівники міських відділу фізичної культури і спорту, центру «Спорт для всіх» і спортивних шкіл, водоканалу, управлінь з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства. За словами начальника відділу фізичної культури і спорту Олександра Куценка, відкриття крижаного майданчика відбудеться в суботу. Відтоді кожен охочий зможе розважатися і тренуватися, грати в хокей і навчатися мистецтву ковзання кригою до самої ночі, адже територію ковзанки в темну пору доби освітлюватимуть потужні лампи.
 Крижаний майданчик створюють з дотриманням усіх необхідних правил і застережень, тому на його створення пішло більше тижня. Загалом, щорічне створення громадської ковзанки – дуже хороша справа: вже третій рік поспіль любителі ковзанярства, хоккею, фігурного катання мають змогу потішити свою спортивну душу на крижаному майданчику в Ковалівському парку.

Джерело: Кіровоградська міська рада