Головна Новини області У Кіровограді відкрили меморіальну дошку Герою-прикордоннику

У Кіровограді відкрили меморіальну дошку Герою-прикордоннику

0
ПОШИРИТИ

Мітинг – реквієм, присвячений відкриттю меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Андрію Матвієнку відбувся у Кіровограді 27 лютого.

Почесне право відкрити меморіальну дошку на вулиці, яка відтепер  носитиме ім’я воїна – прикордонника, Кавалера Ордена “За мужність” ІІІ ступеню, молодшого сержанта Державної прикордонної служби України Андрія Матвієнка отримали мама Героя Тетяна Григорівна і перший заступник Голови Державної прикордонної служби Василь Серватюк.
   uses for prednisone in humans ladyera   Цього дня живі квіти до пам’ятної дошки Андрію Матвієнку поклали рідні і близькі Героя, бойові побратими, воїни – прикордонники, представники міської та обласної влади, студенти, громадськість обласного центру.
    – Сьогодні тут присутня маленька донька Андрія Матвієнка, чиї великі очі на фотографії, зробленій під час вручення їй  татової нагороди, знає вся України і увесь світ. У цих очах – великий біль всіх українських дітей, хто не дочекався свого батька з війни за незалежність своєї країни, – сказав у своєму слові заступник міського голови Олександр Мосін. – Тож, наше завдання – допомогти таким дітям. І я хочу від імені міського голови і депутатського корпусу запевнити, що усі родини, які понесли важку втрату, відчуватимуть піклування і підтримку з боку міської влади.
    Освятив пам’ятну дошку і відслужив молебень за загиблими Героями єпископ Кіровоградський і Голованівський Української православної церкви Київського патріаркату Марк.
    У наших серцях вічно житиме пам’ять про Андрія Матвієнка, який 7 серпня 2014 року під час виконання бойового завдання отримав важкі поранення, не сумісні із життям. Вулиця його імені і меморіальна дошка нагадуватимуть усім, що він поклав своє життя, аби українці жили у своїй вільній, незалежній і єдиній державі.
    Слава Героям!

Джерело: Кіровоградська міська рада