Головна Новини області У Кіровограді відбувся мітинг-реквієм

У Кіровограді відбувся мітинг-реквієм

0
ПОШИРИТИ

Сьогодні, 28 жовтня, у Кіровограді відбувся мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів до Вічного вогню на Меморіальному комплексі “Фортечні вали” з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників. В урочистостях взяли участь голова обласної ради Микола Ковальчук, заступник голови обласної державної адміністраціїВіктор Рєзнік, секретар міської ради Ігор Волков, перший заступник міського голови Володимир Каніщев, ветерани Великої Вітчизняної війни, військовослужбовці, учнівська та студентська молодь, представники громадськості.

 Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять співвітчизників, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни за незалежність своєї Батьківщини.
 – Україна постраждала чи не найбільше в роки тієї страшної війни, наголосив у своєму виступі Ігор Волков. – Понад три роки тривали бої на всій території нашої держави. Таких прикладів героїзму, які продемонстрували наші ветерани в імя майбутнього життя ще не знала історія. Це приклад мужності для прийдешнього покоління українців, які мають проявити себе справжніми патріотами держави, регіону та рідного міста.
 Урочистим маршем на Меморіалі Слави пройшли військовослужбовці Кіровоградського гарнізону.

ladyera

Джерело: Кіровоградська міська рада