Головна Новини області У Кіровограді відбулася міжнародна бібліотечна конференція

У Кіровограді відбулася міжнародна бібліотечна конференція

0
ПОШИРИТИ

У комунальному закладі "Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. І.Чижевського" для професіоналів бібліотечної справи відбулася найважливіша подія року – Міжнародна науково-практична конференція "Трансформація бібліотечного простору – шлях до "Відкритої бібліотеки", участь в якій брав голова обласної ради Микола Ковальчук.
Конференція орієнтована на бібліотечних фахівців і користувачів, які пов'язані ідеєю створення комфортного бібліотечного простору, аджесучасна бібліотека – центр життя громади та має за мету підвищення кваліфікації бібліотечних працівників, запровадження кращих вітчизняних і зарубіжних практик у бібліотечну справу регіону.

В обласній бібліотеці ім. Д.І.Чижевського зібралися понад 100 фахівців з різних областей України та зарубіжних країн, зокрема директор Анджей Тивз і віце-директор Іоланта Убовська Дольношльонської публічної бібліотеки ім. Т. Микульського (м. Вроцлав, Польща). У ході заходу було розглянуто питання нових тенденцій у розвитку бібліотечних технологій, зміни зовнішнього і внутрішнього простору та дизайну бібліотек, розвитку соціального партнерства бібліотек із неурядовими організаціями та творчими спілками. У ділову програму конференції увійшли: пленарне засідання, семінари та майстер-класи відомих вітчизняних фахівців бібліотечної справи і дизайну, що об'єднають всі напрямки діяльності бібліотеки та її благоустрою.
Голова обласної ради Микола Ковальчук привітав усіх присутніх з початком науково-практичної конференції і зазначив, що за останні три роки Кіровоградщина активно розвивається як в економічному, так і в духовному напрямках суспільства. За словами голови обласної ради, форми роботи в бібліотеках зазнали значної трансформації. Крім традиційних методів, з'явилися нові, раніше невідомі або відомі, але модернізовані, завдяки яким у читачів формується звичка до читання та користування бібліотекою. У час інформатизації та технологічного процесу основне завдання сьогодення – перетворення бібліотек у сучасні інформаційні центри при збереженні їх основних традиційних функцій. Наприкінці виступу Микола Ковальчук зазначив, що влада завжди готова вислухати громаду та діяти в її інтересах.

Джерело: Кіровоградська обласна рада

lady era pills