Головна Новини області У Кіровограді відбудеться справжнє свято карнавалу!

У Кіровограді відбудеться справжнє свято карнавалу!

0
ПОШИРИТИ

logo-kobzov-circus-e1371271943247З 14 по 24 листопада 2013 року, в м. Кіровоград, біля "Епіцентру" відбудеться грандіозна подія – гастролі розважального комплексу «Kobzov Сircus». Це унікальний розважальний комплекс для всієї родини, де розташовано безліч атракціонів та шоу! На своїх глядачів чекають Дитяче шоу ««Мультіленд»» та вражаюче за своєю масштабністю Циркове шоу «Vivat». На території розважального центру, що розміщено на 2-х гектарах землі, глядачі зможуть відвідати унікальний парк динозаврів, зоопарк із дикими та домашніми тваринами, тераріум. Кожна виставка та програма несуть собою багато корисної освітньої інформації. «Kobzov Circus» оснащено професійним світловим обладнанням і системою звуку Dolby Surround, сучасними санвузлами та м’якими сидіннями в залі. Для глядачів створено максимально комфортні умови. «Kobzov Circus» обслуговує 95 осіб, майже 310 тон обладнання, 89 фур та автобусів, 35 вагонів та багато іншого.

А4 афиша
В програмах розважального центру беруть участь артисти циркового мистецтва світового значення:
• призерка міжнародних конкурсів еквілібрист Тетяна Білова,
• двократний чемпіон України з велотріалу Владислав Черниш
• представник відомої Італійської династії, дресирувальник Емануель Фаріно
• та інші учасники шоу країн Німеччини,Франції, Монако, Італії, Бельгії, Японії, Румунії, Росії, Швеції, Голандії та України
Запрошені хореографи та режисери – відомі в Україні та за кордоном майстри, постановники й учасники таких шоу як «Танцюють всі!», «Х-фактор», «Україна має талант», «Майданс», мюзикл «Барон Мюнгхаузен».