Головна Новини області У Кіровограді в Національний тиждень безпеки дорожнього руху відслужать літургію (Фото)

У Кіровограді в Національний тиждень безпеки дорожнього руху відслужать літургію (Фото)

0
ПОШИРИТИ

IMG_7578 fНа прес-конференції, яка відбулася в управлінні УДАІ в Кіровоградській області, мова йшла про Національний тиждень безпеки дорожнього руху. Він розпочався із 11.11 й буде продовжуватися до 17 листопада. Начальник управління Олексій Березневич разом із заступниками Олегом Тарасенком та Дмитром Бриндзюком розповіли присутнім журналістам, що захід проводиться в рамках Десятиліття дій із безпеки дорожнього руху (2011-2020 р.р.)й має на меті скоординувати дії всіх учасників цього процесу та сприяти суттєвому скороченню втрат на дорогах. Так, у День пам'яті жертв ДТП, 16 листопада, у Кафедральному соборі м. Кіровограда для прихожан буде проведено божественну поминальну літургію за загиблими в дорожньо-транспортних аваріях. Низка заходів із попередження  в рамках Національного тижня безпеки кіровоградськими працівниками ДАІ уже проведено – зустрічі з водіями та пішоходами, діє IMG_7576зовнішня реклама на численних рекламоносіях (громадський транспорт, листівки, банери), ведуть профілактичні бесіди щодо безпеки руху на вулицях міст та сіл.

Журналістам продемонстрували численний агітаційний матеріал та показали флаєри для безпеки руху пішоходів у вечірній та нічний час.

Керівники lady-era pills УДАІ області відповіли на всі запитання, які їм під час прес-конференції поставили журналістів й закликали допомогти інформаційно під час проведення акцій.