Головна Новини області У Кіровограді ремонтують дороги

У Кіровограді ремонтують дороги

0
ПОШИРИТИ

З кожним роком у Кіровограді збільшується кількість адрес, де проводяться ремонти внутрішньодворових доріг. Якщо у минулому році таких об’єктів було 11, то в нинішньому – вже 14. Хід виконання таких

робіт lady era pills постійно тримає на особистому контролі секретар міської ради Іван Марковський. Як повідомила нашому кореспонденту начальник відділу капітального ремонту, реформування та розвитку житлово-комунального господарства головного управління ЖКГ міської ради Юлія Кучман, програмою розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Кіровограда на 2014 рік передбачено три мільйони 179 тисяч гривень на ремонт внутрішньодворових доріг.

effet du duphaston sur la nidation

Роботи виконані вже за дев’яти адресами – на проспекті Перемоги, 14, вулиці Преображенській, 6, 8, 10, 12, Короленка, 40, Добровольського, 15, Острівській, 2, Калініна, 39, 41, 43 та Космонавта Попова, 20 , корпус 3 та 22, корпуси 1, 2. У дворах цих будинків роботи вже закінчені. Також найближчим часом передбачено провести асфальтування прибудинкових територій за адресами: вулиця Беляєва, 3, Волкова, 4 тощо. Всього використано коштів – один мільйон 780 тисяч гривень. До кінця року будуть освоєні і решта коштів. Головне, щоб погода сприяла нашим дорожникам.
Ремонтні роботи виконують підрядні організації – приватні підприємства "Диск" та "Тарон".

Джерело: Кіровоградська міська рада