Головна Новини області У Кіровограді реконструюють вулицю Дворцову (Фото)

У Кіровограді реконструюють вулицю Дворцову (Фото)

0
ПОШИРИТИ

На першому поверсі Кіровоградської міської ради віднедавна для загального огляду вивішено ескізну пропозицію реконструкції вулиці Дворцової, яку виконав архітектор Вадим Мездрін – начальник міського управління містобудування та архітектури – головний архітектор міста. На малюнках ескізної пропозиції показано один з кварталів (від вулиціДекабристів до вулиці Калініна) центральної пішохідної вулиці. Згідно із запропонованим варіантом реконструкції, передбачено, зокрема, встановити посередині вулиці лавочки та стилізовані під старовинні ліхтарі, створити квітники, замість нинішнього асфальту покласти інше, якісніше, покриття…

 – Ще півтора року тому міська влада запрошувала (і зараз запрошує) до участі у створенні ескізного проекту реконструкції вулиці Дворцової архітекторів з Кіровограда та інших міст, – розповідає Вадим Мездрін. – Для цього навіть було оголошено конкурс і виділено 15 тисяч гривень з міського бюджету на його призовий фонд. Але ніхто з кіровоградців не відгукнувся на цю пропозицію. Однак навіть зараз до створеної ескізної пропозиції, яка стане основою проекту, ще можна вносити зміни. Запропонувати свою оригінальну ідею, пов’язану з реконструкцією нашої центральної пішохідної вулиці, може будь-хто, звернувшись із цього приводу до представників міського управління містобудування та архітектури в центрі надання адміністративних послуг, який знаходиться на першому поверсі будівлі міської ради.
 Міська влада закликає всіх, кому не байдуже, як виглядає вулиця Дворцова, долучитися до обговорення ескізного проекту задля прийняття колегіального рішення щодо того, якою ж вона має бути вже через кілька років.

lady era pills

Джерело: Кіровоградська міська рада