Головна Новини області У Кіровограді ПриватБанк буде працювати на свята

У Кіровограді ПриватБанк буде працювати на свята

0
ПОШИРИТИ
Приватбанк

ПриватБанк буде обслуговувати своїх клієнтів – жителів Кіровограда і області  – протягом усіх святкових днів. У період травневих свят ПриватБанк буде обслуговувати клієнтів цілодобово, без вихідних та перерв. Як повідомили в банку, платежі корпоративних клієнтів між рахунками ПриватБанку і платежі приватних осіб будуть здійснюватися в режимі онлайн протягом всіх свят.

Крім того, без вихідних будуть працювати термінали самообслуговування, банкомати і чергові відділення банку.

“У травневі свята наші клієнти можуть присвятити набагато більше свого вільного часу рідним, друзям і близьким, – говорить Ростислав Масло, директор Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. – Ви можете не турбуватися про своєчасне погашення кредиту, зарахування коштів для видачі заробітної плати, перерахування платежів партнерам – наш банк дійсно працює цілодобово, обслуговування через Інтернет і мережа самообслуговування дозволяє здійснювати платежі в зручний для Вас час. Бізнес повинен працювати в режимі 24х7х365".

Без свят, перерв і вихідних працює Інтернет-банк Приват24 і мобільні додатки ПриватБанку, через які можна оплатити будь-який рахунок, купити квиток на транспорт, отримати і відправити переказ, ladyera поповнити депозитний рахунок та вчинити інші послуги. Скористатися найпопулярнішими послугами та сервісами (перекази, платежі, погашення кредитів та інше) можна через банкомати і термінали ПриватБанку, адреси яких можна дізнатись на сайті. А ще, цілодобово працює оновлений додаток “Фотокаса”, який дозволяє сплатити будь-який рахунок, лише сфотографувавши його через додаток і, протягом 15 хвилин, рахунок оплачений без будь-яких комісій!

Також в Приватбанку повідомили, що в святкові дні банк переходить на спеціальний графік інкасації банкоматів та терміналів самообслуговування, щоб забезпечити безперебійний доступ до готівки для клієнтів всіх українських банків.

В період травневих свят клієнти ПриватБанку зможуть отримати банківські послуги в чергових відділеннях ПриватБанку в Кіровограді та містах області:

м. Кіровоград, вул.Преображенська,26/70 (з 9-00 до 16-00)

м. Кіровоград,  вул. 50-років Жовтня,22б  (з 08:30 до 15:30)

м. Олександрія, просп. Леніна,122  (з 9-00 до 16-00)

У Кіровограді працює 4 цілодобових відділення за адресами: вул.Преображенська,27/70, вул. Велика Перспективна, 32/11 та вул.Преображенська,2  та нещодавно відкрилося ще одне відділення цілодобового обслуговування – по вул В.Перспективній,8

Крім того, в Кіровоградській області працює понад 170 банкоматів і 236 терміналів самообслуговування.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку.

ПриватБанк – Ваша точка опори! www.privatbank.ua

Джерело: Прес-служба ПриватБанку