Головна Новини області У Кіровограді інвестують у землю

У Кіровограді інвестують у землю

0
ПОШИРИТИ

Право оренди земельної ділянки площею понад п'ять гектарів на околиці Кіровограда було предметом аукціону, проведеного місцевою аграрною біржею. Міську раду як продавця на торгах представляв міський голова Олександр Саінсус.  За право орендувати протягом 25 років

lady era pills

ділянку на проспекті Промисловому змагалися двоє суб’єктів господарювання. Переміг той, який погодився платити за оренду цієї землі 379 589, 38 гривні на рік. Це на п’ять з половиною тисяч гривень більше суми, яка була оголошена стартовою.
 Олександр Саінсус, коментуючи журналістам результат аукціону, підкреслив, що продано не землю, а право нею користуватися, тобто що вона залишається перебувати у власності територіальної громади. Також міський голова повідомив, що передача цієї землі в оренду означає реалізацію в Кіровограді чергового інвестиційного проекту. Олександр Саінсус мав на увазі те, що переможець торгів зобов’язався створити на тій ділянці підприємство з обслуговування автотранспорту. «А це – і робочі місця, і зарплати», – сказав міський голова.

Джерело: Кіровоградська міська рада