Головна Новини області У Кіровограді члени робітничої дружини незалежної профспілки «Трудова солідарність» разом з працівниками...

У Кіровограді члени робітничої дружини незалежної профспілки «Трудова солідарність» разом з працівниками міліції забезпечують громадський порядок, виходячи на патрулювання в денний, вечірній та нічний час(фото)

0
ПОШИРИТИ

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЦе відбувається згідно з рішенням про створення робітничої дружини, яке було прийняте на зборах ініціативної групи членів незалежної профспілки «Трудова солідарність» на Кіровоградщині на чолі з її головою Віталієм Махиньком. Координує діяльність кіровоградських профспілкових

дружинників інспектор зі зв'язків з правоохоронними органами Кіровоградського обласного представництва незалежної профспілки «Трудова солідарність» Вадим Кулик, який і розповів про діяльність дружини:
– Активними членами робітничої дружини незалежної профспілки «Трудова солідарність» на даний час є близько десятка осіб. Перед початком співпраці з правоохоронцями, пов'язаної із забезпечення у місті громадського порядку, я зустрівся із заступник начальника міськвідділу, начальником міліції громадської безпеки Сергієм Косою. Ми узгодили всю нашу подальшу спільну роботу. Дружинники-профспілковці перед патрулюванням проходять з міліціонерами інструктаж і потім виходять з ними на маршрути на Ковалівці, Черемушках, на вулиці Полтавській, у центрі міста. За декілька тижнів таких патрулювань наші дружинники разом зі співробітниками міліції затримали декількох громадян у дуже нетверезому стані й були свідками при складанні в міліції адміністративних протоколів про порушення громадського порядку.

Розпізнавальними знаками наших дружинників є значки і нарукавні пов'язки з надписами «Робітнича дружина незалежної профспілки "Трудова солідарність» та «Робітнича дружина». Кіровоградці підходять і цікавляться, що це за такі дружина і профспілка.

Кількість наших дружинників постійно зростає, тож надалі вони чергуватимуть на вулицях уже не через день, як зараз, а через два дні на третій. Ми могли б виходити й частіше, але правоохоронці кажуть, що для більшої кількості патрулювань у них просто не вистачить міліціонерів.

Однак не лише патрулюваннями надалі займатиметься наша робітнича дружина. Найближчим часом її члени разом з дільничними інспекторами міліції проводитимуть профілактику порушень громадського порядку на території окремих дільниць, виявлятимуть місця незаконної торгівлі алкоголем і припинятимуть цей продаж, проводитимуть з населенням профілактичні бесіди. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA