Головна Новини області У Кіровограді буде відкрито військовий ліцей

У Кіровограді буде відкрито військовий ліцей

0
ПОШИРИТИ

Губернатор2Рішення про це прийнято на найвищому державному рівні. Нещодавно губернатор Кіровоградщини Андрій Ніколаєнко побував у приміщенні, де його, відповідно до наказу Міністерства оборони, планується відкрити. Це територія Кіровоградського 50-го окремого навчального загонуспецпідготовки командування сухопутних військ Збройних Сил України, який розформовується. Звичайно, навчальна база потребує капітальних вкладень (їх буде близько 12 млн. грн.) на ремонти, відновлення й створення комірних умов. У розмові з  військовим керівництвом області голова ОДА А. Ніколаєнко наголосив, що підрядник має бути місцевим – тоді його легко контролювати.

Уже ladyera з 1 вересня 2014 року планується набрати на навчання хлопчиків, учнів 10-11 класів у кількості 250 осіб. Тут будуть працювати як військові (18 осіб) так і 50 викладачів цивільних. Керівником призначено Олександра Зіньковського. Він пообіцяв найближчим часом більш детально розповісти про створення училища, метоли виховання, навчальні дисципліни.

Кіровоград має славні військові традиції, тож відкриття військового ліцею чекають усі. Подібні навчальні заклади одночасно буде створено в Полтаві та Миколаєві.